Rregulloni me lehtësi kapitalin tuaj të SC me një kripto-bot në Poloniex

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në Poloniex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjedhjet e robotëve, hasa Coinrule. Niveli i lartë!”
Jason

Dizenjoni rregulla automatike të kriptove, pa ndërprerje

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Siacoin në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleServeri i 's po funksionon pa pushim

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Investitorët tanë mund të grumbullohen në Poloniex me sisteme kontrolli të shtuara çdo ditë. Me Coinrule ju nuk mbeteni kurrë në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerje-shitjes janë konceptuar për t'ju mbrojtur!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni teknikën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaSC

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë SC në Poloniex, etj. Ne kemi zotëruar se si të tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Filloni të krijoni rregulla

Modeloni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

CoinruleMonitorimi është projektuar për mbulimin më të mirë të mundshëm. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në asnjë interval. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule mbi Alokimin, në mënyrë të padëmshme.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda