Ndërtoni kripto-bot të automatizuar për tregtimin e XLM në Poloniex dhe më shumë

Kampiononi dinamizmin e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe tregtoni me lehtësi XLM. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni XLM në Poloniex edhe kur flini!”
Archi

Filloni sistemin e automatizuar

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptomonedhës më efektive dhe të lehtë për t'u përdorur. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në lëvizjet e tregut. Si të krijoni një porosi për XLM me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Në një aplikacion të unifikuar të lidhur me Poloniex, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i rregulloni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të redaktorit të strategjisë tuaj.

Krijo një rregull

Modeloni makinën tuaj tregtare dhe bëni porositë tuajaXLM

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për siguri maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Çelësi juaj API mbahet me siguri të nivelit të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Shkëmbim, padëmshëm.

Krijo një rregull

Planifikoni rregullat bazuar në treguesit kryesorë

Ne duam të ofrojmë një mjet të zgjuar që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më ekspertë të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe bëni një seancë tregtare private Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla që tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda