Lidhuni me portofolet kryesore për të tregtuar ZEC në Poloniex si një ekspert me të Coinrule

Kapërceni tregun, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe tregtoni ZEC në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni ZEC në Poloniex edhe kur flini!”
Claudio

Ndërtoni një rregull të dobishëm tregtimi automatik

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë strategjinë tuaj tregtare më efektive dhe më të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një strategji e automatizuar e tregtimit mund të përdorë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në dinamizmin e tregut. Si të krijoni një urdhër për KZZ me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur modalitetin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Në një pamje të unifikuar të lidhur me Poloniex, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i ribalanconi lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të mjetit tuaj tregtar.

Filloni tregtimin

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja ZEC

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për mbrojtje maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Çelësi juaj API ruhet me sigurinë më të mirë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Portofol, në mënyrë të sigurt.

Filloni tregtimin

Rregullat e projektimit të bazuara në tregues të sigurt

Ne duam të ofrojmë një server që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më me përvojë të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe regjistrohuni për një seancë tregtare private Një-për-Një!

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane tani

Merrni sinjale tregtare falas, strategji plani dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda