Filloni portofolin tuaj të pasurisë duke u lidhur me shkëmbime si Binance dhe duke tregtuar DASH me një kripto-bot

Kryeni tregun e kriptove, tregtoni kriptomonedha ditore në Binance dhe tregtoni me lehtësi DASH. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një mjet kaq i dobishëm i zgjuar, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Paul

Ndërtoni një sistem të automatizuar

Coinrule e bën rregullin automatik të tregtimit po aq të shkathët sa IFTTT. Çdo tregtar do të jetë në gjendje të krijojë shpejt sistemin e tij pa aftësi kodi. Një platformë e thjeshtë dhe e fuqishme do të përputhet me detyrimet e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë fitim në hapësirën e kriptove nuk do të mungojë më.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Ju mund të hartoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një pamje e unifikuar e lidhur me Binance dhe aty do të rishikoni të gjitha veçoritë përkatëse në lidhje me mjetin tuaj tregtar. Ju keni kontroll të plotë të banesave tuaja, Coinrule nuk mund të tërhiqni pronat tuaja nga portofolin tuaj. Garancia juaj është niveli ynë kryesor!

Ndërtimi i Strategjisë

Modeloni makinën tuaj tregtare dhe tregtoni DASH

Përdorni shkëmbimin tonë Demo me portofolin virtual për të testuar me siguri maksimale strategjitë tuaja automatike në situata reale të tregut pa rrezik për zotërimin tuaj. Ju mund të planifikoni sistemin tuaj të ri tregtar për ta bërë atë më të dobishëm. Kushtet e tregut evoluojnë shpesh, kështu që shkathtësia është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përmbushë kërkesat më të larta të çdo investitori.

Ndërtimi i Strategjisë

Planifikoni tregtitë automatike bazuar në treguesit kryesorë

DASH ka një udhërrëfyes shumë të jashtëzakonshëm për vitin 2019, njoftimet për shtyp mund të publikohen papritur dhe çmimi mund të rritet ose të bjerë kur prisni më së paku pasi Binance punon 24/7. Një sistem tregtimi i kriptove ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Tregtoni me Algoritme me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda