Trajtoni në mënyrë efektive ETC-në tuaj dhe monedhat e tjera në Binance me Coinrule

Planifikoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, blerja/shitja e kriptove është gati të zhvillohet”
Mikka

Krijo bot të automatizuar

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji dhe cilësime të reja për mjedisin tregtar. Tregtimi i kriptove tona ditore i lejon investitorët ETC të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë ETC, në Binance.

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një tregtim ditor i kriptove që i bën [tregtarët} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi ETJ. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji tregtare të menjëhershme dhe të sigurta në të gjitha portofolet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme ndërtimin e një portofoli ETC, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe rrëmbimin e pompave të tregut.

Tregtoni me Bots

Ndërtoni metodën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni coinsETC tuaj

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një ditë tregtimi i kriptove mund të shfrytëzojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një tregtim ditor të kriptove me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur redaktorin tonë të rregullave të tregtimit, pa pasur aftësi kodimi të përfshira!

Tregtoni me Bots

Krijoni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

ETC është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar përgjegjësinë tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni robotët kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda