Pomponi monedha të shkëlqyera si OMG në Binance duke përdorur tregtinë

Kryesoni tregun duke përdorur kriptomat e tregtimit ditor në Binance dhe fitoni me OMG në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jesh në gjendje të vendosësh një makinë automatike të rregullave të tregtimit nga vetja."
Sergey

Planifikoni një rregull kryesor tregtar

Omisego ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për tregtarët e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të lini jashtë tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni Omisego në Binance dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Omisego për vitin 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të programoni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë tregtare e bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Filloni tregtimin

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniOMG

Të apasionuarit pas kriptove kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të rrisin fitimet e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efektive. Krijoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni OMG në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Fillo blerje/shitje me bot Coinrule sot!

Filloni tregtimin

Krijoni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Makineritë tona të kontrollit janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Tregtarët e kriptove mund të fillojnë të krijojnë rregulla në Shkëmbimin tonë Demo në çast, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të nivelit të lartë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda