Lidhuni me kuletat kryesore për të bërë porositë tuaja në ONT në Binance me Strategjitë Automatike Coinrule

Kapërceni tregun duke përdorur kripto tregtare ditore në Binance dhe fitoni me ONT në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të përparojë”
John

Zhvilloni rregulla automatike të kriptove, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe mjedise të reja për konfigurimin e tregtimit. Tregtimi i kriptove tona ditore i lejon investitorët ONT të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë ONT, në Binance.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një tregtim ditor i kriptove që lejon [tregtarët} e llojeve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para nga tregtimi ONT. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të lehta dhe të zgjuara për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të lehtë krijimin e një portofoli ONT, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Krijo Bot

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni coinsONT tuaj

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një ditë tregtimi i kriptove mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një tregtim ditor të kriptove me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të strategjive tregtare, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Krijo Bot

Planifikoni sistemet e tregtimit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

ONT është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda