Ndërtoni kripto-bot automatik për tregtimin e STRAT në Binance dhe më shumë

Kapërceni nivelin e tregtimit, tregtimin e kriptove ditore në Binance dhe tregtoni STRAT si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni STRAT në Binance edhe kur flini!”
Luke

Modeloni strategji të automatizuara tregtare, pa ndërprerje

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj tregtar më efektiv dhe më të thjeshtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot automatik tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në tregun e altcoin. Si të krijoni një porosi për STRAT me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Në një panel të unifikuar të lidhur me Binance, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtimet tuaja automatike. Mund t'i menaxhoni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të sistemit tuaj të tregtimit.

Krijo Bot

Planifikoni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuajaSTRAT

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Binance. Çelësi juaj API merret me siguri të nivelit ushtarak jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në portofol, me siguri maksimale.

Krijo Bot

Ndërtoni rregulla bazuar në tregues të sigurt

Ne duam të ofrojmë një mjet që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më profesionistë të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe caktoni një seancë tregtare private Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda