Paracaktoni si një guru me ZEC tuaj në Binance Coinrule

Kapërceni hapësirën e kriptove, tregtimin e kriptove ditore në Binance dhe tregtoni ZEC si profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj vetë një cilësim të automatizuar të kripto-botit."
Hugo

Nisni strategjitë e tregtimit, 24/7

ZCash ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >70x për anëtarët e parave dixhitale të komunitetit. Si mund të siguroheni që nuk do ta lini të shkojë mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni ZCash në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i ZCash për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju lejojmë të hartoni rregullat tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është programi i parë i lehtë për t'u përdorur për tregtimin për tregun e kriptove!

Tregtoni me algoritme

Zhvilloni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniZEC

Përdoruesit kanë dy kërkesa: të mbrojnë investimet e tyre dhe të maksimizojnë rezultatin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një tregtar profesionist. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ZEC në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni blerjen/shitjen me Bot Coinrule Menjëherë!

Tregtoni me algoritme

Modeloni tregtime automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Sistemet tona të monitorimit janë konceptuar për kontroll maksimal. Klientët mund të fillojnë të krijojnë rregulla në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorimin më të mirë.

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda