Tregtimi i kriptove ditore në HitBTC me Token Bazë të Vëmendjes

Zhvilloni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Bit i shkëlqyer, automatik i kriptove, i lehtësuar, për të gjitha llojet e entuziastëve të kriptos."
Paul

Sistemi i automatizuar i programit

A keni provuar ndonjëherë të filloni rregullat e tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni investimin e Tokenit Bazë të Vëmendjes në HitBTC? Hyni Coinrule! Coinrule është një makinë rregullash tregtare që i lejon përdoruesit të fillojnë bot të automatizuar pa programim! Automatizoni të gjitha investimet tuaja të parave dixhitale me mjetin e vetëm të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u shfaqën 90 herë e më shumë? A do të dëshironit të kishit investuar në Token Bazë të Vëmendjes në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju lejon të hidheni në çfarëdo mundësie edhe kur jeni duke fjetur! Mbajtësit më profesionistë ndërtojnë bots kripto. Mësoni më shumë me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BAT çdo moment.

Mëso më shumë

Modeloni metodën tuaj të tregtimit dhe tradeBAT

Projektet më të spikatura të parave dixhitale, siç është Basic Attention Token, po bëjnë përparim në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BAT, BAT ose BAT? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të filluar Bot, sillni tregtimin tuaj të parave dixhitale në fazën tjetër Coinrule!

Mëso më shumë

Planifikoni strategji bazuar në treguesit më të famshëm

Ndonje pyetje? Këtu vjen CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth kontrollit tonë për blerjen/shitjen tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule për HitBTC dhe cilat strategji tregtare ju nevojiten për të përfituar Token Bazë e Vëmendjes. Filloni të krijoni rregulla me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

Nxitni strategji kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda