Tregtoni BTC në shkëmbimet kryesore si HitBTC dhe bëhuni një magjistar i hapësirës së kriptomonedhës

Dizajnoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të vendos vetë një cilësim të automatizuar të kripto-botit."
Sergey

Nisni rregullat automatike të tregtimit, pa ndërprerje

Bitcoin ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >70x kthime për përdoruesit e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të lini të lirë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni Bitcoin në HitBTC dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Bitcoin për vitin 2019 mban shumë shanse fitimi! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju detyrojmë të ndërtoni sistemet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shkruani një rresht të vetëm kodi! Coinrule është mjeti i parë tregtar i lehtë për t'u përdorur për tregun e kriptove!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTC

Investitorët kanë dy kërkesa: të mbrojnë investimet e tyre dhe të rrisin kthimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një profesionist. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTC në HitBTC pa pushim. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me Bots duke blerë/shitur në Coinrule sot!

Filloni të krijoni rregulla

Modeloni tregtime automatike bazuar në tregues të sigurt

Modelet tona të kontrollit janë konceptuar për kontroll maksimal. Përdoruesit mund të ndërtojnë rregulla në Shkëmbimin tonë Demo në çast, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontrollin më të mirë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda