Trajtoni në mënyrë efektive BTT-në tuaj dhe monedhat e tjera në HitBTC me Coinrule

Planifikoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj një makinë automatike të rregullave të tregtimit nga vetja."
Hugo

Ndërtoni planin ideal të tregtimit automatik

BitTorrent ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >70x kthime për investitorët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të lini jashtë tubimin e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni BitTorrent në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i BitTorrent për vitin 2019 mban shumë shanse fitimi! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju bëjmë të ndërtoni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shkruani një rresht të vetëm kodi! Coinrule është mjeti i parë tregtar i bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Krijo Bot

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTT

Anëtarët e komunitetit kanë dy kërkesa: sigurinë e kapitalit të tyre dhe maksimizimin e kthimit të tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efikase. Krijoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTT në HitBTC menjëherë. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijo Rregulla Automatike për blerje/shitje Coinrule Menjëherë!

Krijo Bot

Dizenjoni tregtime automatike bazuar në treguesit më të mirë

Modelet tona të monitorimit janë krijuar për mbulim maksimal. Të apasionuarit pas kriptove mund të krijojnë Bot në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të nivelit të lartë.

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda