Tregtimi i kriptove ditore në HitBTC si një profesionist

Fitoni tregun e altcoin, tregtoni kriptomonedha ditore në HitBTC dhe tregtoni BTM në mënyrë efikase. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, blerja/shitja e kriptove është gati të ngrihet në qiell”
Mikka

Krijoni një plan tregtar automatik

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji dhe cilësime të reja për pamjen e tregtimit. Tregtimi i kriptove tona ditore i lejon entuziastët e kriptove BTM të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë BTM, në HitBTC.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule është një tregtim i kriptove ditore që u jep [tregtarëve] lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para duke tregtuar BTM. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të drejtpërdrejta dhe të sigurta në të gjitha portofolet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të ndërtuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të thjeshtë krijimin e një portofoli BTM, ruajtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i Strategjisë

Ndërtoni strategjinë tuaj tregtare dhe menaxhoni monedhat tuajaBTM

Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë pafundësisht! Vetëm një ditë tregtimi i kriptove mund të shfrytëzojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të planifikoni një tregtim ditor të kriptove me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur redaktorin tonë të porosive, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Ndërtimi i Strategjisë

Krijoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të përdorur

BTM është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të dëshmoni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar përgjegjësinë tuaj. tregtimi i argumenteve është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të përfitoni prej saj!

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda