Menaxhoni si profesionist kapitalin tuaj ETC me një bot tregtar në HitBTC etj

Mundi tregun duke përdorur kripto-tregtare ditore në HitBTC dhe fito me ETC brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni ETC në HitBTC edhe kur flini!”
Archi

Hartoni strategji tregtare, pa ndërprerje

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë strategjinë tuaj tregtare më efektive dhe fitimprurëse. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në tregun e kriptove. Si të filloni një rregull automatik tregtimi për ETC me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Në një bord instrumentesh të unifikuar të lidhur me HitBTC, do të keni të gjitha detajet kuptimplota në lidhje me tregtimin tuaj automatik. Mund t'i ribalanconi lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të përsosur të makinës suaj të investimit.

Filloni tregtimin

Dizajnoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja ETC

CoinruleSistemet e monitorimit të 's janë të dizajnuara për heqjen e rrezikut maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Çelësi juaj API ruhet me siguri të garantuar jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Alokim, në mënyrë të sigurt.

Filloni tregtimin

Zhvilloni rregulla bazuar në tregues të zgjuar

Ne duam të ofrojmë një mjet të zgjuar që plotëson nevojat më të larta. ne jemi në lidhje me klientët tanë më të sprovuar për të zhvilluar produktin tonë çdo ditë. Bëhuni në bashkëpunim me ne dhe rezervoni një seancë tregtare të kufizuar Një-për-Një!

Aktivizoni korrelacionet kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda