Motori i përsosur për të tregtuar IOTA në mënyrë efektive në HitBTC

Kryeni tregun e kriptove, tregtoni kriptomonedha ditore në HitBTC dhe tregtoni IOTA-n me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një mjedis kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Martin

Modeloni një rregull të shkëlqyeshëm të tregtimit automatik

Coinrule e bën kripto-botin e automatizuar po aq të lehtë sa IFTTT. Çdo klient do të jetë në gjendje të krijojë programin e tij të tregtimit menjëherë pa aftësi kodi. Një platformë e thjeshtë dhe e jashtëzakonshme do të përputhet me kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë rast në hapësirën e kriptove nuk do të mund të kapet më.

Krijo rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Ju mund të hartoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një tabelë instrumentesh e unifikuar e lidhur me HitBTC dhe aty do të rishikoni të gjitha veçoritë përkatëse në lidhje me makinën tuaj të investimit. Ju keni kontroll të plotë të monedhave tuaja, Coinrule nuk ka leje për të lëvizur asetet tuaja nga llogaria juaj. Siguria juaj është preferenca jonë kryesore!

Krijo rregull

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe tregtoni IOTA

Shikoni Shkëmbimin tonë Demo me shpërndarje virtuale për të testuar me siguri maksimale strategjitë tuaja automatike në rrethana reale të tregut pa rrezik për monedhën tuaj. Ju mund të ndryshoni sistemin tuaj të ri tregtar për ta bërë atë më efektiv. Kushtet e tregut evoluojnë shpesh kështu që përshtatshmëria është një nevojë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përmbushë kërkesat më të larta të çdo investitori.

Krijo rregull

Ndërtoni tregti automatike bazuar në treguesit më të përdorur

IOTA ka një udhërrëfyes shumë emocionues për vitin 2019, më shumë raporte mund të publikohen në çdo kohë dhe çmimi mund të ndryshojë kur prisni më pak pasi HitBTC është i hapur 24/7. Një tregtim i automatizuar ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Filloni Bot me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda