Zgjidhja më e mirë për të tregtuar XMR në HitBTC dhe për të bërë kthime

Zotëroni katin e tregtimit, tregtimin e kriptove ditore në HitBTC dhe tregtoni XMR si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një aplikacion kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Larry

Nis rregullat e tregtimit, 24/7

Coinrule e bën tregtimin automatik po aq të menaxhueshëm sa IFTTT. Çdo përdorues do të jetë në gjendje të krijojë shpejt sistemin e tij pa aftësi kodi. Një platformë e menjëhershme dhe e fuqishme do të përputhet me kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë fitim në tregun e altcoin nuk do të mungojë më.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Ju mund të ribalanconi lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një panel i unifikuar i lidhur me HitBTC dhe aty do të rishikoni të gjitha veçoritë përkatëse në lidhje me sistemin tuaj të tregtimit. Ju keni kontroll të plotë të banesave tuaja, Coinrule nuk mund të heqë monedhat tuaja nga alokimi juaj. Kujdestaria juaj është grada jonë më e lartë!

Ndërtimi i Strategjisë

Zhvilloni makinën tuaj tregtare dhe tregtoni XMR

Merrni parasysh përdorimin e Shkëmbimit tonë Demo me kapital virtual për të testuar në mënyrë të padëmshme strategjitë tuaja automatike në kushte reale të tregut pa rrezik për zotërimin tuaj. Ju mund të planifikoni sistemin tuaj të ri tregtar për ta bërë atë më efikas. Kushtet e tregut evoluojnë shpesh, kështu që përshtatshmëria është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përmbushë kërkesat më të larta të çdo investitori.

Ndërtimi i Strategjisë

Modeloni tregtime automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Monero ka një udhërrëfyes shumë të jashtëzakonshëm për vitin 2019, njoftimet për shtyp mund të publikohen në çdo moment dhe çmimi mund të bjerë ose të rritet kur prisni më pak pasi HitBTC funksionon 24/7. Një bot i automatizuar tregtar ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Filloni me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni rregullat dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda