Tregtoni NEM në shkëmbimet kryesore si HitBTC dhe bëhuni një guru i hapësirës së kriptove

Mundeni tregun, tregtoni kriptomonedha ditore në HitBTC dhe tregtoni NEM si një profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, tregtia e kriptove është gati të ngrihet në qiell”
James

Rregullat e tregtimit të programeve, pa pushim

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji dhe makineri të reja për mjedisin tregtar. Tregtimi i kriptove tona ditore i lejon përdoruesit e NEM të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë NEM, në HitBTC.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule është një tregtim i kriptove ditore që u jep [tregtarëve} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para duke tregtuar NEM. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të drejtpërdrejta dhe të sigurta në të gjitha llogaritë kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme ndërtimin e një portofoli NEM, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe kapjen e pompave të tregut.

Ndërtimi i Strategjisë

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe menaxhoni monedhat tuaja NEM

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një ditë tregtimi i kriptove mund të menaxhojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Mund të planifikoni një tregtim ditor të kriptove me Coinrule shumë lehtë! Porosit rregullat tuaja duke përdorur ndërtuesin e planeve tona tregtare, pa aftësi kodimi të përfshira!

Ndërtimi i Strategjisë

Modeloni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të përdorur

NEM është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që të ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të përfitoni prej saj!

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni menjëherë të krijoni tregtime automatike

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda