Ribalanconi si një guru kapitalin tuaj STEEM me një rregull tregtimi automatik në HitBTC etj

Mundi nivelin e tregtimit, tregtimin e kriptove ditore në HitBTC dhe tregtoje STEEM si një profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjidhje makinerish, hasa Coinrule. mahnitëse!”
Pete

Dizenjoni një kripto-bot të jashtëzakonshëm

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Steem në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinruleaplikacioni po funksionon pa pushim

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Klientët tanë mund të grumbullohen në HitBTC me makina sigurie të shtuara në çdo kohë. Me Coinrule në asnjë rrethanë nuk jeni në rrezik. CoinruleTregtimet e automatizuara të 's janë zhvilluar për t'ju mbrojtur!

Krijoni rregulla automatike

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaSTEEM

CoinruleEkipi i 's ka një performancë fituese në industri dhe di se si të blejë dhe shesë STEEM në HitBTC, etj. Ne kemi përsosur se si të fitojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijoni rregulla automatike

Modeli i sistemeve të tregtimit bazuar në treguesit kryesorë

CoinruleKontrolli i tij zbatohet për mbrojtjen më të mirë të mundshme. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Coinrule nuk mund të futni fondet tuaja në asnjë moment. Ne ruajmë çelësin tuaj API me kontroll të nivelit të lartë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Exchange, në një mjedis të sigurt.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda