Pomponi monedha të shkëlqyera si TRX në HitBTC duke përdorur tregtimin ditor

Planifikoni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis i avancuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë bote tregtare pa pasur nevojë të kodojnë një linjë të vetme kodi.”
Robert

Ndërtoni një sistem të automatizuar, pa ndërprerje

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule ju mund të hapni rregullin tuaj bazuar në TRX dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shumë shkëmbime kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për kripto-botet e automatizuara që ju lejon të përfitoni nga të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson kërkesat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisniTRX

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një shkallë paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Blini monedhat në rënie dhe shisni ato në rritje, mund t'i kapni këto ndërrime duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull tregtimi. Menaxhimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menaxhueshëm!

Fillo Bot

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit më të famshëm

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një praktikë If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda