Ripërcaktoni si profesionist AE-në tuaj në OKX etj Coinrule

Përvetësoni tregun duke përdorur tregtimin e kriptove ditore në OKex dhe fitoni me AE në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktoj një zgjidhje automatike tregtare vetë."
Carlos

Planifikoni sistemin e automatizuar, pa pushim

Aeternity ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për anëtarët e parave dixhitale të komunitetit. Si mund të garantoni se nuk do të humbni mitingun e radhës? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni Aeternity në OKex dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i Aeternity për vitin 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju lejojmë të programoni sistemet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë vizuale e tregtimit për tregun e kriptove!

Tregtoni me algoritme

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni AE

Përdoruesit kanë dy nevoja: të mbrojnë paratë e tyre dhe të rrisin fitimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një tregtar profesionist. Nisni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni AE në OKex menjëherë. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Ndërtoni tregtimin e Strategjisë Coinrule menjehere!

Tregtoni me algoritme

Krijoni tregti automatike bazuar në tregues të njohur

Makineritë tona të kontrollit janë ndërtuar për siguri maksimale. Investitorët mund të krijojnë rregulla automatike në shkëmbimin tonë demonstrues sot, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të garantuar.

Aktivizoni robotët kur tregu i altcoin ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda