Tregtimi ditor i kriptove në OKex me Bitcoin Cash

Zotëroni tregun e kriptove, tregtimin e kriptove ditore në OKex dhe tregtoni BCH me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Kripto-bot i shkëlqyeshëm, automatik i lehtësuar, për të gjitha llojet e tregtarëve.”
Larry

Programoni strategji të automatizuara tregtare

A keni provuar ndonjëherë të krijoni porosi dixhitale parash dhe keni dështuar? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni investimin e Bitcoin Cash në OKex? Hyni Coinrule! Coinrule është një makinë porosie që u mundëson përdoruesve të krijojnë rregulla të automatizuara tregtimi pa qenë shkencëtar i të dhënave! Automatizoni të gjitha paratë tuaja dixhitale duke investuar me të vetmen platformë të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

E mbani mend kur tregjet u rritën 90 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Bitcoin Cash në OKex në atë kohë? Coinrule ju lejon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Përdoruesit e fortë dizajnojnë bots kripto. Krijo Bot me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BCH çdo moment.

Mëso më shumë

Hartoni strategjinë tuaj tregtare dhe tregtoni BCH

Projektet më të avancuara të parave dixhitale si Bitcoin Cash po zhvillohen në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BCH, BCH ose BCH? Jeni tashmë në OKex? Tani është koha për të krijuar një rregull, për të sjellë tregtimin tuaj të parave dixhitale në nivelin profesional Coinrule!

Mëso më shumë

Zhvilloni strategji të bazuara në tregues të sigurt

Ndonje pyetje? Këtu vjen CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth kontrollit tonë për blerjet/shitjen tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në OKex dhe cilat plane tregtare ju nevojiten për të përfituar Bitcoin Cash. Filloni me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

Nxitni strategji kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda