Rregulloni në mënyrë efektive kapitalin tuaj BCD me një bot tregtar në OKX

Zotëroni tregun duke përdorur kripto-tregtimin ditor në OKex dhe bëni fitime me BCD brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova alternativa mjetesh, hasa Coinrule. Mbresëlënës!"
Jason

Zhvilloni kripto-bot automatik, pa ndërprerje

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Bitcoin Diamond në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleMjeti i zgjuar i 's po shkon pa pushim

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

Investitorët tanë mund të grumbullohen në OKex me teknika sigurie të shtuara 24 7. Me Coinrule ju nuk jeni në asnjë moment në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerjeve-shitjes janë konceptuar për t'ju ruajtur!

Ndërtimi i Strategjisë

Modeloni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuajaBCD

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë BCD në OKex, etj. Ne kemi mësuar se si t'i zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i Strategjisë

Planifikoni sistemet e tregtimit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

CoinruleMonitorimi është projektuar për mbulimin më të mirë të mundshëm. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së OKex. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në asnjë ditë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule mbi Alokimin, në siguri të plotë.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda