Paracaktoni me lehtësi BTG-në tuaj në OKX me Coinrule

Kryesoni tregun duke përdorur kripto tregtare ditore në OKex dhe fitoni me BTG në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të ndërtosh vetë një mjedis të automatizuar kripto-bot."
Luke

Ndërtoni plane tregtare, pa ndërprerje

Bitcoin Gold ICO dhe Bull Run 2017 kanë dhënë rezultate >120x për tregtarët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do ta lini të lirë tubimin tjetër? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni Bitcoin Gold në OKex dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Udhërrëfyesi i Bitcoin Gold për vitin 2019 ka shumë perspektivë! Por si e dini se kur duhet të përfitoni në OKex? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju lejojmë të krijoni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të programoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është sistemi i parë tregtar i lehtë për t'u përdorur për tregun e kriptove!

Filloni tregtimin

Ndërtoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTG

Të apasionuarit pas kriptos kanë dy kërkesa: të mbrojnë investimet e tyre dhe të rrisin fitimin. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim lehtësisht. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTG në OKex pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria OKex Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijo blerje/shitje bot në Coinrule tani!

Filloni tregtimin

Krijoni tregti automatike bazuar në tregues të njohur

Strategjitë tona të monitorimit janë konceptuar për kontroll maksimal. Investitorët mund të krijojnë një rregull në shkëmbimin tonë të demonstrimit menjëherë, sikur të ishte OKex. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së OKex. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorimin më të mirë.

Aktivizoni korrelacionet kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni menjëherë të krijoni tregtime automatike

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda