Ribalanconi portofolin tuaj dhe përfitoni altcoin me zgjuarsi Coinrule

Kapërceni tregun duke përdorur kripto-tregtare ditore në OKex dhe fitoni me WAVES brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një makinë kaq e dobishme, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Laszlo

Planifikoni një bot të shkëlqyer tregtar

Coinrule e bën kripto-botin e automatizuar po aq të menjëhershëm sa IFTTT. Çdo klient do të jetë në gjendje të vendosë programin e tij të tregtimit me shpejtësi pa aftësi kodi. Një mjet i adaptueshëm dhe i dobishëm do të arrijë kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë goditje në hapësirën e kriptove nuk do të humbasë më.

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në OKex

Ju mund të kontrolloni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një tabelë instrumentesh e unifikuar e lidhur me OKex dhe aty do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme në lidhje me makinën tuaj të investimit. Ju keni kontroll të plotë mbi pasurinë tuaj, Coinrule nuk lejohet të lëvizë asetet tuaja nga llogaria juaj. Siguria juaj është urgjenca jonë kryesore!

Tregtoni me algoritme

Ndërtoni teknikën tuaj të tregtimit dhe tregtoni WAVES

Shikoni Shkëmbimin tonë Demo me shpërndarje virtuale për të testuar në një mjedis të sigurt strategjitë tuaja automatike në rrethana reale të tregut pa rrezik për pasurinë tuaj. Ju mund të vendosni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më efektive. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që përshtatshmëria është një nevojë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përballojë kushtet më të larta të çdo investitori.

Tregtoni me algoritme

Krijoni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

WAVES ka një udhërrëfyes shumë të jashtëzakonshëm për vitin 2019, përditësimet mund të lëshohen në çdo kohë dhe çmimi mund të ndryshojë kur të prisni më së paku pasi OKex është i hapur 24/7. Një tregti e automatizuar ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Krijoni rregulla automatike me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti tani

Merrni sinjale tregtare falas, rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda