Торгуйте НББ на Kraken

Совершайте Strategjitë e juaja dhe përdorni për të punuar në Vas

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
познати крипто-переводы
këmbëngulës
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule является торговый редактор, который позволяет криптовалютным трейдерам строить торговые механизмы pa ctroki programore."
John

Создавайте автоматический крипто бот

Coinrule обеспечивает лучший и самый удобный крипто-торговый бот. С Coinrule Ju mund të programoni korelacionet e përbashkëta në USDT të vogla, të cilat do të jenë automatike të përpjesëtuara në kripto-obmenah, si Bitmex. Алгоритм Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo do të ju ndihmojë në këtë gjë.

Торгуйте сейчас

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

На други тестови за своите автоматические торговые планы

Занимайтесь торговлей безопасно на обменх

Coinrule отвечает интересам всех investorov dhe treyderov. Opobыvayte dhe publikoj strategjitë e automaticheskie në течении нескольких минут на demo obmene. Kopjoni përработанные средства, защищая вашиот портфель, и do të bëheni në shag në pedi рынок, не пропуская ни одной можности заработать.

Торгуйте сейчас

строить собственную торговую план и занимайтесь торговлей BTC

Në momentin e ulët të paqëndrueshmërisë në treg, jo vetëm në një kohë të gjatë, do të mund të këshilloj për një kohë të gjatë, por do t'ju tregojë një gjë të tillë. Coinrule. руководить Вашим крипто-портфелем никогда не было проще!

Торгуйте сейчас

Deлайте автоматические стратегии на основе известных условий

Vы когда-нибудь думали, si ju automatizirovatь Strategjitë e biznesit tuaj, nuk e keni emrin tuaj të kodit? Coinrule themeli i "If-This-Then-That" algoritme, falënderimi i cili ofron urgjentisht interfejsin dhe shumëzimin e nxënësve, i cili do të ndihmojë në krijimin e strategjive tuaja tregtare në lidhje me informacionin.

Запускайте стратегии при торговых изменениях Bazuar në treguesit më premtues
Programimi nuk interesohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Rregullimi i dimenchivostьyu Maksimizoni fitimet

Në lidhje me krijimin e vzgyatov në nashu эpohu

Shfrytëzoni sinjalet e tregtisë pa pagesë, rregullat dhe menaxhoni portofolin e tyre 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda