Kontrolloni me efikasitet asetet tuaja ZRX në Binance me Coinrule

Përvetësoni tregun, analizën teknike në Binance dhe tregtoni ZRX si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Claudio

Nisni rregullat automatike të kriptos

ICO 0x dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120 herë për entuziastët e kriptove të parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga tubimi tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni 0x në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i 0x për vitin 2019 ofron një sasi të madhe mundësish! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju lejojmë të filloni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

Ndërtoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloniZRX

Klientët kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të nxisin fitimet e tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një profesionist. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ZRX në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Ndërtoni një strategji duke investuar në Coinrule tani!

Mëso më shumë

Krijoni tregtime automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Metodat tona të sigurisë janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Klientët mund të krijojnë rregulla automatike në shkëmbimin tonë demonstrues menjëherë, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të lartë.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregullat dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda