Aplikacioni i përsosur për të tregtuar BAT si profesionist në Binance

Kapërceni tregun duke përdorur analizat teknike në Binance dhe fitoni me BAT brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një robot kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Larry

Krijo plan automatik tregtimi, pa ndërprerje

Coinrule e bën sistemin automatik të tregtimit po aq të menaxhueshëm sa IFTTT. Çdo investitor do të jetë në gjendje të vendosë sistemin e tij në minuta pa aftësi kodi. Një mjet i thjeshtë dhe i shkëlqyer do të arrijë nevojat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në katin e tregtimit nuk do të lihet më jashtë.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Ju mund të hartoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një panel kontrolli i unifikuar i lidhur me Binance dhe aty do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme rreth ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptos. Ju keni kontroll të plotë të kriptomonedhave tuaja, Coinrule nuk mund të heqë kriptovalutat tuaja nga shkëmbimi juaj. Siguria juaj është prerogativa jonë kryesore!

Ndërtimi i Strategjisë

Dizajnoni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoni BAT

Menaxhoni Shkëmbimin tonë Demo me monedha virtuale për të testuar me siguri maksimale strategjitë tuaja automatike në ngjarje reale të tregut pa rrezik për kriptovalutat tuaja. Ju mund të përcaktoni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më të fuqishëm. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që dashamirësia është një detyrim i rëndësishëm dhe Coirule është e përkushtuar të mbajë kushtet më të larta të çdo investitori.

Ndërtimi i Strategjisë

Zhvilloni tregti automatike bazuar në tregues të zgjuar

Basic Attention Token ka një udhërrëfyes shumë mbresëlënës për vitin 2019, informacione të reja mund të publikohen çdo ditë dhe çmimi mund të lëvizë kur të prisni më pak pasi Binance funksionon 24/7. Një sistem automatik tregtimi ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar një tregti të vetme. Tregtoni tani me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni rregullat dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda