Pomponi monedha të shkëlqyera si BCD në Binance duke përdorur analizën teknike

Kampion tregu i kriptove, analiza teknike në Binance dhe tregtoni BCD në mënyrë efektive. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është zgjidhja më e mirë që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të përcaktojnë një linjë të vetme kodi.”
Simon

Ndërtoni sisteme tregtare, pa ndërprerje

Coinrule harton më të lehtat dhe më të përshtatshmet për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të hartoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në BCD dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të zakonshme të kriptove si Binance. Është If-This-Then-That për tregtimin e automatizuar që ju lejon të shfrytëzoni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Coinrule plotëson urgjencat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar brenda pak minutash në Binance. Thjesht blini dhe shisni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe blini dhe shisniBCD

Edhe në intervale të paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të shkëlqyera. Bleni monedhat që zhyten dhe shisni ato në rritje, ju mund t'i menaxhoni këto variacione duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. porositë kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menjëhershëm!

Krijo Bot

Rregullat e hartimit të bazuara në treguesit kryesorë

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një modalitet If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë korrelacione që do t'ju lejojnë të krijoni planin tuaj të parë tregtar në Binance.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda