Tregtoni BTG në shkëmbimet kryesore si Binance dhe bëhuni një magjistar i hapësirës së kriptove

Mundeni tregun duke përdorur analizën teknike në Binance dhe fitoni me BTG në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të përparojë”
John

Krijo bot të automatizuar, 24/7

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe mjedise të reja për mjedisin tregtar. Analiza jonë teknike i lejon klientët BTG të bëjnë fitime gjatë tregtimit të monedhave, përfshirë BTG, në Binance.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një analizë teknike që lejon [tregtarët} e llojeve të ndryshme të ekspertizës për të fituar para duke tregtuar BTG. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të shpejta dhe shpikëse për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme që të krijoni një portofol të BTG, të mbroni portofolin tuaj dhe të hidheni në pompat e tregut.

Filloni të krijoni rregulla

Dizajnoni teknikën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja BTG

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një analizë teknike mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një analizë teknike me Coinrule shumë lehtë! Porosit rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të strategjive tregtare, pa aftësi kodimi të përfshira!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni sisteme tregtare bazuar në tregues të zgjuar

BTG është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që të ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda