Analiza teknike në Binance me Monero

Kryesoni tregun duke përdorur analizat teknike në Binance dhe fitoni me XMR brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Strategjia e shkëlqyer, automatike e tregtimit e lehtësuar, për të gjitha grupet e mbajtësve."
Martin

Krijoni një rregull të dobishëm tregtimi automatik

A keni provuar ndonjëherë të filloni rregullat e tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të robotizoni blerjen/shitur Monero në Binance? duke prezantuar Coinrule! Coinrule është një mjet rregullash tregtare që i lejon përdoruesit të fillojnë një sistem të automatizuar pa kodim! Robotizoni të gjitha blerjet/shitjen e parave tuaja dixhitale me të vetmin softuer të tregtimit të kriptove që ju nevojitet!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Binance

E mbani mend kur tregjet u hodhën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Monero në Binance në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Investitorët më të avancuar krijojnë makina. Filloni të tregtoni me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja XMR çdo 24 orë.

Filloni tregtimin

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoniXMR

Projektet më profesionale të parave dixhitale si Monero po ecin përpara në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja XMR, XMR ose XMR? Jeni tashmë në Binance? Tani është koha për të Tregtuar Tani, sillni blerjen-shitjen e parave tuaja dixhitale në hapin e mëposhtëm me Coinrule!

Filloni tregtimin

Zhvilloni strategji të bazuara në tregues të njohur

Ndonje pyetje? Thuaj përshëndetje CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për sigurinë tonë për blerjen/shitjen tuaj, si i mbajmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule për Binance dhe cilat strategji tregtare ju nevojiten për të përfituar Monero. Tregtoni me Algoritme me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni sistemet e tregtimit dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda