Restructure smartly your RVN on Binance etc with Coinrule

Krijoni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të planifikoj vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Simon

Nisni strategji të automatizuara tregtare

Ravencoin ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për anëtarët e parave dixhitale të komunitetit. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga tubimi tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni Ravencoin në Binance dhe maksimizoni gjithmonë kthimet tuaja!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Ravencoin për vitin 2019 ka një sasi të madhe potenciale! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju bëjmë të filloni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë tregtare e bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Tregtoni me algoritme

Dizenjoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni RVN

Përdoruesit kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të drejtojnë të shtënat e tyre në hënë. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një tregtar profesionist. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni RVN në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijoni një Rregull për të investuar Coinrule sot!

Tregtoni me algoritme

Zhvilloni tregti automatike bazuar në treguesit më të mirë

Teknikat tona të sigurisë janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Të apasionuarit pas kriptove mund të fillojnë në Shkëmbimin tonë Demo në çast, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të lartë.

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare që tani

Merrni sinjale tregtare falas, rregulloni dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda