Investoni në Tron si një profesionist në Binance

Kapërceni tregun duke përdorur analizat teknike në Binance dhe fitoni me TRX në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jesh në gjendje të përcaktosh një makinë automatike të rregullave të tregtimit nga vetja."
Claudio

Zhvilloni një rregull të shkëlqyer tregtimi automatik

Tron ICO dhe Bull Run 2017 kanë dhënë rezultate >120x për mbajtësit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të lini jashtë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni Tron në Binance dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Tron për vitin 2019 ka një perspektivë të madhe! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të krijoni strategjitë tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të programoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është sistemi i parë tregtar i bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Krijo një rregull

Modeloni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniTRX

Mbajtësit kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të nxisin fitimin e tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me zgjuarsi. Programoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni TRX në Binance pa pushim. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Mësoni më shumë blej/shit në Coinrule menjehere!

Krijo një rregull

Planifikoni tregti automatike bazuar në tregues të zgjuar

Strategjitë tona të sigurisë janë krijuar për mbulim maksimal. Tregtarët mund të fillojnë Bot në Shkëmbimin tonë Demo sot, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të nivelit të lartë.

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregullat dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda