Pomponi monedha të shkëlqyera si BTC në Coinbase Pro duke përdorur tregtimin e automatizuar të kriptove

Fitoni lëvizjet e tregut, analizat teknike në Coinbase Pro dhe tregtoni BTC si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni BTC në Coinbase Pro edhe kur flini!”
Simon

Ndërtoni një rregull tregtimi tani

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë veprimin tuaj tregtar më efektiv dhe më të lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të përdorë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në katin e tregtimit. Si të krijoni një porosi për BTC me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Në një panel kontrolli të unifikuar të lidhur me Coinbase Pro, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Ju mund t'i dizajnoni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll absolut të ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptos.

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja BTC

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për kontroll maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Coinbase Pro. Çelësi juaj API mbahet me siguri të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në llogari, në mënyrë të sigurt.

Filloni të krijoni rregulla

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit më të përdorur

Ne duam të ofrojmë një zgjidhje që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më të aftë të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe rezervoni një seancë tregtare private Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda