Tregtoni Ripple XRP në Coinbase Pro

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në Coinbase Pro dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent i zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Martin

Dizenjoni një kripto-bot të jashtëzakonshëm

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule mund të lëshoni rregullin tuaj bazuar në XRP dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të mira të kriptove si Coinbase Pro. Është If-This-Then-That për kripto robotët e automatizuar që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule plotëson nevojat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Coinbase Pro. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni XRP

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një shkalle paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Blini monedhat në rënie dhe shisni ato në rritje, ju mund të përfitoni nga këto ndryshime çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. Drejtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë!

Ndërtimi i rregullave

Rregullat model bazuar në treguesit më të famshëm

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një sistem If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në Coinbase Pro.

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda