Investoni në Stellar si një ekspert në Coinbase Pro

Kapërceni tregun duke përdorur analizën teknike në Coinbase Pro dhe fitoni me XLM në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijosh vetë një mjet automatik të sistemit tregtar."
Hugo

Krijoni një rregull automatik tregtimi sot

Stellar ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për klientët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbisni mitingun e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen në! Blini/shisni Stellar në Coinbase Pro dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Udhërrëfyesi i Stellar për 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Coinbase Pro? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Ne ju lejojmë të programoni rregullat tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë tregtare çfarë-ju-sheh-është-çfarë-ju-merrni për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniXLM

Tregtarët kanë dy kërkesa: të ruajnë vlerën e tyre dhe të maksimizojnë fitimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me lehtësi. Nisni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni XLM në Coinbase Pro pa ndërprerje. Shkëmbimet si dashuria Coinbase Pro Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me algoritme blerje-shitje në Coinrule tani!

Fillo Bot

Zhvilloni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Makineritë tona monitoruese janë implementuar për mbrojtje maksimale. Tregtarët e kriptove mund të tregtojnë me robotë në shkëmbimin tonë të demonstrimit menjëherë, sikur të ishte Coinbase Pro. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Coinbase Pro. Ne nuk mund ta prekim kriptomonedhën tuaj nëpërmjet çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të shkallës ushtarake.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda