Analiza teknike në HitBTC me 0x

Hartoni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Bot i madh, i automatizuar i lehtësuar, për të gjitha grupet e pronarëve.”
Laszlo

Porositë e programit, 24/7

A keni provuar ndonjëherë të hartoni rregulla të tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerje-shitje 0x në HitBTC? Shikoni Coinrule! Coinrule është një redaktues i rregullave tregtare që lejon përdoruesit të hartojnë planin automatik të tregtimit pa doktoraturë! Automatizoni të gjitha blerjet dhe shitjet e parave tuaja dixhitale me të vetmin robot të tregtimit automatik që ju nevojitet!

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u rritën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në 0x në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të hidheni në çdo mundësi edhe kur flini! Investitorët më të mirë lëshojnë bots. Krijo Bot me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja ZRX çdo 24 orë.

Krijoni rregulla automatike

Zhvilloni sistemin tuaj të tregtimit dhe tregtoniZRX

Projektet më të mira të parave dixhitale si 0x po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja ZRX, ZRX ose ZRX? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të krijuar një rregull, sillni investimin e parave tuaja dixhitale në hapin e mëposhtëm Coinrule!

Krijoni rregulla automatike

Modelimi i strategjive të bazuara në tregues të sigurt

Ndonje pyetje? Hyni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbrojtjen tonë për tregtimin tuaj, si garantojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në HitBTC dhe cilat sisteme tregtare ju nevojiten për të përfituar 0x. Filloni me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni menjëherë të krijoni tregtime automatike

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda