Analiza teknike në HitBTC si një profesionist

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të zhvillohet”
Luis

Modeloni një kripto-bot tani

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe zgjidhje të reja për mjedisin tregtar. Analiza jonë teknike lejon entuziastët e kriptove BCD të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë BCD, në HitBTC.

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule është një analizë teknike që i bën [tregtarët} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi BCD. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të menjëhershme dhe më të mira tregtare në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme krijimin e një portofoli BCD, ruajtjen e portofolit tuaj dhe rrëmbimin e pompave të tregut.

Krijoni rregulla automatike

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaBCD

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një analizë teknike mund të shfrytëzojë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një analizë teknike me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të rregullave automatike të tregtimit, pa pasur aftësi kodimi të përfshira!

Krijoni rregulla automatike

Ndërtoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të famshëm

BCD është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda