Ndërtoni kripto-bot të automatizuar për tregtimin e BTG në HitBTC dhe më shumë

Kampiononi dinamizmin e tregut, analizën teknike në HitBTC dhe tregtoni BTG në mënyrë të përshtatshme. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni BTG në HitBTC edhe kur flini!”
Archi

Filloni sistemin e automatizuar

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptomonedhës më efektive dhe të lehtë për t'u përdorur. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në lëvizjet e tregut. Si të krijoni një porosi për BTG me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Në një aplikacion të unifikuar të lidhur me HitBTC, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i rregulloni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të redaktorit të strategjisë tuaj.

Krijo një rregull

Modeloni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja BTG

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për siguri maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Çelësi juaj API mbahet me siguri të nivelit të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Shkëmbim, padëmshëm.

Krijo një rregull

Planifikoni rregullat bazuar në treguesit kryesorë

Ne duam të ofrojmë një mjet të zgjuar që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më ekspertë të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe bëni një seancë tregtare private Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla që tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda