Pomponi monedha të shkëlqyera si BCN në HitBTC duke përdorur analiza teknike

Mundi tregun duke përdorur analiza teknike në HitBTC dhe fito me BCN brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis i zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makineri tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Jon

Planifikoni rregulla të automatizuara tregtare, pa pushim

Coinrule zhvillon aplikacionin më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për përdoruesit e kriptomonedhës. Me Coinrule ju mund të krijoni rregullin tuaj bazuar në BCN dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo për strategjitë automatike që ju lejon të përfitoni nga të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson nevojat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht menaxhoni monedhat tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Ndërtoni teknikën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisniBCN

Edhe në momentet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një niveli të paqëndrueshmërisë që mund të ofrojë mundësi të mëdha. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që kërcejnë, mund t'i kapni këto ndryshime çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot kripto. Kontrolli i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq fleksibël!

Ndërtimi i rregullave

Krijoni rregulla bazuar në treguesit e njohur

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një logjikë If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë udhëzues që do t'ju mundësojnë të hartoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategjitë dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda