Pomponi monedha të shkëlqyera si EOS në HitBTC duke përdorur analiza teknike

kapërceni tregun duke përdorur analizat teknike në HitBTC dhe fitoni me EOS brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent i sigurt që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar bote tregtare pa pasur nevojë të strukturojnë një linjë të vetme kodi.”
Robert

Krijoni një plan të fuqishëm tregtar automatik

Coinrule zhvillon aplikacionin më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për përdoruesit e kriptomonedhës. Me Coinrule ju mund të krijoni rregullin tuaj bazuar në EOS dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shumë shkëmbime kriptosh si HitBTC. Është Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo për strategjitë automatike që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson nevojat e tregut të llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht menaxhoni monedhat tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Dizajnoni teknikën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni EOS

Edhe në momentet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një nivel paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të mëdha. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që kërcejnë, ju mund të përfitoni nga këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një sistem të automatizuar tregtimi. Menaxhimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menaxhueshëm!

Fillo Bot

Zhvilloni rregulla bazuar në treguesit e njohur

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një praktikë If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë udhëzues që do t'ju mundësojnë të hartoni strategjinë tuaj të parë në HitBTC.

Aktivizoni korrelacionet kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda