Pomponi monedha të shkëlqyera si IOST në HitBTC duke përdorur analiza teknike

Zhvilloni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis i sigurt që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të strukturojnë një linjë të vetme kodi.”
Shënoje

Modeloni strategji të automatizuara tregtare, pa pushim

Coinrule ofron robotin tregtar të automatizuar më efikas dhe më miqësor për përdoruesit. Me Coinrule ju mund të ndërtoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në IOST dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për tregtimin automatik që ju lejon të përfitoni nga shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson nevojat e tregut të shumë llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht bëni porositë tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisniIOST

Edhe në periudhat e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një masë paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi fitimprurëse. Blini monedhat që bien dhe shisni ato që shfaqen, ju mund t'i kapni këto lëvizje në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. Trajtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i drejtpërdrejtë!

Krijo Bot

Ndërtoni rregulla bazuar në treguesit më të mirë

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një mënyrë Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë modele që do t'ju lejojnë të zhvilloni planin tuaj të parë tregtar në HitBTC.

Aktivizoni robotët kur tregu i altcoin ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda