Analiza teknike në HitBTC dhe Blej/Shit Ripple

Kryeni tregun e kriptove, analizat teknike në HitBTC dhe tregtoni XRP si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në katër vitet e fundit"
Luke

Modeloni një plan automatik tregtimi tani

Coinrule është mjeti i fuqishëm për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e madhe mundësish që ofrohen në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të zhvilluar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur XRP. Do të jetë shumë e menaxhueshme për të grumbulluar XRP, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të kapur çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të ditës më efektive duke qenë të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një kripto-bot automatik mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në treg. Si të krijoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur praktikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Planifikoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniXRP

At Coinrule ne po punojmë intensivisht për të ofruar elemente dhe zhvillime të reja në mjetin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me tregtarët tanë më të kualifikuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur reagime dhe opinione.

Fillo Bot

Ndërtoni strategji automatike bazuar në treguesit kryesorë

Tregtimi ka nevojë për kontroll, qëndrim dhe metodë. Çfarë e bën tregtinë kaq të ashpër? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një sistemi të automatizuar tregtimi ju lejon të kapërceni efektet e ankthit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një amator mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda