Manage smartly your STEEM capital with an automatic trading rule on HitBTC

Zhvilloni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova opsionet e kripto boteve, hasa Coinrule. E jashtëzakonshme!”
Mat

Sistemi i automatizuar i programit

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Steem në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleMjeti i zgjuar i 's po shkon pa pushim

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Tregtarët tanë mund të grumbullohen në HitBTC me metoda të shtuara monitorimi 24/7. Me Coinrule nuk ju ka mbetur asnjë moment të jeni në rrezik. CoinruleRregullat e automatizuara të 's janë zbatuar për t'ju mbrojtur!

Ndërtimi i rregullave

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaSTEEM

CoinruleEkipi i 's ka një histori në industri dhe di se si të blejë dhe shesë STEEM në HitBTC, etj. Ne kemi zotëruar se si të tejkalojmë tregjet me kalimin e viteve!

Ndërtimi i rregullave

Planifikoni sistemet e tregtimit bazuar në treguesit më të famshëm

CoinruleSiguria e tij është ndërtuar për sigurinë më të mirë të mundshme. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Coinrule nuk mund të prek fondet tuaja në asnjë stinë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me siguri të lartë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në llogari, me një teknologji të koduar.

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda