Blini/Shitni Bitcoin Cash si një tregtar me përvojë në OKex

Kapërceni tregun e kriptove, analizat teknike në OKex dhe tregtoni lehtësisht BCH. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjidhje makinerish, hasa Coinrule. Fantastike!”
Kim

Dizenjoni menjëherë një sistem të automatizuar tregtimi

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Bitcoin Cash në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleMjeti i zgjuar i 's po funksionon 24/7

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

Klientët tanë mund të grumbullohen në OKex me makineri sigurie të shtuara çdo ditë. Me Coinrule në asnjë rrethanë nuk ju lihet të jeni në mundësinë tuaj. CoinrulePorositë e automatizuara të janë krijuar për t'ju mbrojtur!

Fillo Bot

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja BCH

CoinruleEkipi i 's ka një histori industrie dhe di se si të blejë dhe shesë BCH në OKex, etj. Ne kemi përsosur se si të fitojmë tregjet me kalimin e viteve!

Fillo Bot

Modeloni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

CoinruleKontrolli i tij është konceptuar për kontrollin më të mirë të mundshëm. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së OKex. Coinrule nuk mund të lëvizni fondet tuaja në asnjë moment. Ne ruajmë çelësin tuaj API me kontroll të shkallës ushtarake në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në portofol, padëmshëm.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane sot

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda