Tregtoni DigiByte DGB në OKex

Kapërceni tregun e altcoin, analizat teknike në OKex dhe tregtoni DGB-në si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent i zgjuar që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Shënoje

Hartoni një rregull të fuqishëm automatik të tregtimit

Coinrule harton më të lehtat dhe më të përshtatshmet për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të hartoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në DGB dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si OKex. Është If-This-Then-That për tregtimin e automatizuar që ju lejon të shfrytëzoni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

{Tregtoni} në mënyrë të sigurt në OKex

Coinrule plotëson nevojat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në OKex. Thjesht blini dhe shisni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Edhe në intervale të paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të shkëlqyera. Bleni monedhat që zhyten dhe shisni ato në rritje, ju mund të përfitoni nga këto ndryshime çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Trajtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i drejtpërdrejtë!

Krijo Bot

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një mënyrë Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë korrelacione që do t'ju lejojnë të krijoni planin tuaj të parë tregtar në OKex.

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda