Ndërtoni një strategji tregtare automatike për tregtimin e EOS në OKex dhe më shumë

Krijoni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në OKex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni EOS në OKex edhe kur flini!”
Tony

Dizajnoni kripto bot automatik

Coirule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë aktivitetin tuaj tregtar më efektiv dhe të lehtë për t'u përdorur. Tregjet e kriptomonedhave tregtohen 24/7, vetëm një kripto-bot i automatizuar mund të shfrytëzojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në lëvizjet e tregut. Si të hartoni një rregull tregtimi për EOS me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja automatike duke përdorur sistemin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Bli/shit në mënyrë të sigurt në OKex

Në një aplikacion të unifikuar të lidhur me OKex, do të shihni të gjitha informacionet përkatëse në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i trajtoni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të redaktorit tuaj të strategjisë.

Mëso më shumë

Dizajnoni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja EOS

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për siguri maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së OKex. Çelësi juaj API mbahet me siguri të nivelit të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Exchange, në një mjedis të sigurt.

Mëso më shumë

Zhvilloni rregulla bazuar në treguesit më të mirë

Ne duam të ofrojmë një zgjidhje që përputhet me standardet më të larta. ne jemi në kontakt me investitorët tanë më të avancuar për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Kontaktoni me ne dhe bëni një seancë tregtare personale një-për-një!

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda