Blini/Shitni Ethereum si një tregtar me përvojë në OKex

kapërceni tregun duke përdorur analizat teknike në OKex dhe bëni fitime me ETH brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova për mjete të reja makinerie, hasa Coinrule. Top!”
Jason

Krijo planin automatik të tregtimit, menjëherë

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Ethereum në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleGjeneratori punon 24/7

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në OKex

Investitorët tanë mund të grumbullohen në OKex me modele të shtuara sigurie 24/7. Me Coinrule në asnjë rrethanë nuk jeni në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerjeve-shitjes janë konceptuar për t'ju mbrojtur!

Krijo një rregull

Hartoni strategjinë tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja ETH

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë ETH në OKex, etj. Ne kemi mësuar se si të zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijo një rregull

Zhvilloni sisteme tregtare bazuar në tregues të zgjuar

CoinruleKontrolli i 's është projektuar për mbulesën më të mirë të mundshme. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së OKex. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në asnjë periudhë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me kontroll të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule mbi Alokimin, me një teknologji të koduar.

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Likuid Bitpanda