Ripërcaktoni si një tregtar profesionist alokimin tuaj të REP në Binance etj Coinrule

Fitoni tregun e kriptove, tregtoni në Binance dhe tregtoni REP me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të vendos vetë një zgjidhje tregtare automatike."
Sergey

Ndërtoni planin automatik të tregtimit, menjëherë

Augur ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >70x për klientët e parave dixhitale. Si mund të garantoni se nuk do të humbni mitingun e radhës? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni Augur në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Augur për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju lejojmë të hartoni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është softueri i parë vizual i tregtimit për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniREP

Tregtarët kanë dy nevoja: të ruajnë paratë e tyre dhe të rrisin rezultatin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me lehtësi. Nisni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni REP në Binance 24/7. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijo një Rregull tregtimi në Coinrule Menjëherë!

Fillo Bot

Dizenjoni tregti automatike bazuar në treguesit e zakonshëm

Sistemet tona të kontrollit janë ndërtuar për siguri maksimale. Xhiruesit e Hënës mund të Fillojnë në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me kontroll të garantuar.

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda