Trajtoni me zgjuarsi BCD-në tuaj dhe monedhat e tjera në Binance Coinrule

Kapërceni dinamizmin e tregut, tregtoni në Binance dhe tregtoni BCD me lehtësi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të planifikosh një makinë automatike të rregullave tregtare vetë."
Simon

Modeloni sistemin ideal të automatizuar të tregtimit

Bitcoin Diamond ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për tregtarët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të lini jashtë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni Bitcoin Diamond në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Bitcoin Diamond për vitin 2019 ofron një sasi të madhe mundësish! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju lejojmë të filloni rregullat tuaja të tregtimit automatik. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë i tregtimit të bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Filloni tregtimin

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloniBCD

Të apasionuarit pas kriptos kanë dy kërkesa: të mbrojnë kapitalin e tyre dhe të nxisin fitimet e tyre. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim lehtësisht. Programoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BCD në Binance menjëherë. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Filloni të tregtoni me blerje/shitje Coinrule Menjëherë!

Filloni tregtimin

Ndërtoni tregti automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Metodat tona të sigurisë janë të dizajnuara për mbulim maksimal. Klientët mund të tregtojnë tani në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të nivelit të lartë.

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, rregulloni dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda