Rregulloni në mënyrë efikase kapitalin tuaj BTG me një rregull tregtimi automatik në Binance

Fitoni tregun, tregtoni në Binance dhe tregtoni BTG si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova platforma të reja mjetesh, hasa Coinrule. Fantastike!”
Jason

Modeloni rregulla të automatizuara të tregtimit, pa pushim

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Bitcoin Gold në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleMakina po funksionon menjëherë

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Investitorët tanë mund të grumbullohen në Binance me strategji të shtuara sigurie brenda disa orësh. Me Coinrule ju nuk jeni në asnjë moment në përgjegjësinë tuaj. CoinruleUrdhrat e automatizuara të blerje-shitjes janë konceptuar për t'ju siguruar!

Fillo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja BTG

CoinruleEkipi i 's ka një përvojë në industri dhe di se si të blejë dhe shesë BTG në Binance, etj. Ne kemi përsosur se si të fitojmë tregjet me kalimin e viteve!

Fillo Bot

Ndërtoni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

CoinruleMonitorimi është projektuar për mbulimin më të mirë të mundshëm. Ju nuk duhet të siguroni të drejtat e tërheqjes së Binance. Coinrule nuk mund të hyjë në fondet tuaja në asnjë moment. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të garantuar në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Alokim, me siguri maksimale.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamika e tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda